Херсон °C

Сімейні лікарі будуть тестувати на ВІЛ херсонців

Новости » Здоровье
0
Сімейні лікарі будуть тестувати на ВІЛ херсонцівУ Херсоні розпочато навчання 82 сімейних лікарів консультуванню та тестуванню на ВІЛ швидкими тестами. Відтепер херсонці зможуть пройти тестування на ВІЛ у свого сімейного лікаря та дізнатися результат уже протягом 15 хвилин. По це йдеться на офіційному сайті міста Херсона.
Навчають лікарів у рамках Пілоту «Сталість ВІЛ-послуг», який впроваджують у регіоні за підтримки  проектуUSAID«Реформа ВІЛ-послуг у дії». Тренінги для медичних працівників проходитимуть впродовж березня-квітня 2017 року. 29 березня перша група лікарів уже отримала сертифікати про проходження відповідного навчання.
За словами Ярослава Зятюка, виконавчого директора ХМГО «Асоціація 21 століття», яка впроваджує пілот «Сталість ВІЛ-послуг» в Херсоні, тестування на ВІЛ швидкими тестами дасть змогу херсонцям одразу дізнатись свій діагноз на ранній стадії та вжити необхідних заходів. Швидкі тести на ВІЛ дозволяють отримувати результати у 15-хвилинний термін, є зручними  у використанні та не потребують від пацієнта особливої підготовки.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: