Херсон °C

У Голій Пристані працювала мобільна амбулаторія

Новости » Здоровье
0
У Голій Пристані працювала мобільна амбулаторіяУ Голопристанському районі відповідно з плановою діяльністю довгострокового проекту "Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної, психологічної та соціальної підтримки СІН, ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам ЗПТ” на території міста Гола Пристань працювала мобільна амбулаторія ОБФ «Мангуст» (медичний працівник та психолог Олена Никоненко).
Традиційно розпочали роботу з клієнтами районного відділу з питань пробації за результатами якого було виявлено дві молоді особи позитивними до гепатиту С. Далі, як завжди, організували доступ до експрес - тестування на гепатит С та ВІЛ для споживачів інєкційних наркотиків. Ось такі результати швидкого тесту серед 26 осіб:  виявлена 1 особа позитивна до ВІЛ та 8 осіб позитивними до гепатиту С. З кожним проведені індивідуальні консультації, мотиваційні бесіди щодо подальшого лікування та свідомого ставлення до свого здоров'я. 
Але для  підтвердження позитивного діагнозу на гепатит С - подальший аналіз платний і більшість цих клієнтів не буде звертатися за медичною допомогою, адже навіть забезпеченим людям таке лікування не по силі. Викликає тривогу також і те, що усі інфіковані - це молодь від 23 років - квітучий репродуктивний вік, для багатьох він уже став руйнівним. Сьогодні також обговорювали важливість запровадження в районі замісної терапії для СІН, яка б змогла частково зменшити ризик інфікування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: