Херсон °C

Последние новости

17:58
Медики «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» прооперують дітей на Херсонщині
17:48
Депутат облсовета вымогает бюджетные деньги на бизнес-проект
17:37
Владислав Мангер удивляется, почему генерал-майор СБУ отказывается от полиграфа
17:15
Ректор ХДУ розповів Президентові власне бачення, як привести на ринок освіти великі додаткові кошти
17:07
Відкриття театрального проекту просто неба «Театральна площа»
16:51
В Херсоні поліцейські затримали зловмисника, який обікрав храмове приміщення
15:57
Водоканал нагадує про необхідність надання показників лічильників води
15:54
В Херсоні поліцейські затримали вуличного грабіжника
11:34
Бухгалтер привласнив майже 217 тисяч гривень, які належали фермерському господарству
11:17
В Голопристанському районі екоінспекція знайшла порушення рибальства
Больше новостей

Лікарів привітали з наступаючим святом

Новости » Здоровье
0
Велелюдно було в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша під час відзначення Дня медичного працівника. Представників усіх закладів охорони здоров’я області під приємний музичний супровід зустрічали дві стрункі шеренги студентів медичного коледжу в святкових білосніжних халатах.
Вітав медичних працівників голова обласної ради Владислав Мангер. Він назвав показником довіри населення області до лікарів те, що з 64 депутатів обласної ради 10 лікарів.
«Ми зараз знаходимось на початку глибоких змін в системі охорони здоров`я. Але система складається з нас із вами: лікарів, медичних сестер, фельдшерів, сантехнічних працівників, водіїв, економістів, юристів – усіх тих, хто працює на благо найціннішого, найголовнішого, що є в нашій державі – людини», - сказав у привітанні директор Департаменту охорони здоров`я Віктор Короленко і побажав усім медичним працівникам успіхів, витримки, Божої благодаті та миру на землі.
Свої вітання передали й представники профспілки, а саме голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Петро Лазник та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров`я України Микола Гайдученко.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров`я населення області, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію були вручені Почесні грамоти та оголошені подяки: голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, міського голови.
Теплі вітання керівників області, міста, профспілки чергувалися з яскравими виступами артистів театру, творчих колективів міста, учасників та переможців конкурсу художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров`я.

Лікарів привітали з наступаючим святом

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: