Херсон °C

У Херсоні навчали сімейних лікарів

Новости » Здоровье
0
Професія лікаря потребує постійного підвищення кваліфікації, навчання новим методам діагностики, новим підходам до терапії тих чи інших захворювань. Проте не кожен лікар знайде час і можливість відвідувати конференції та семінари за межами області. Щоб наблизити нові знання у сфері медицини до регіонів фахівці НМАПО ім. П. Л. Шупика проводять навчальні заходи в обласних центрах. За підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації такий захід відбувся в Херсоні.
21 червня спеціалісти закладу на чолі з завідуючою кафедри кардіології, доктором медичних наук, професором Мариною Долженко провели конференцію з декількома майстер-класами для сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів Херсонщини. Клуб сімейного лікаря на тему: «Імплементація рекомендацій та протоколів МОЗ України зі спеціальності кардіологія в роботу сімейного лікаря» вимагав від учасників не лише сприйняття інформації на слух, а й демонстрації власних знань, адже для отримання сертифікату лікарі повинні були пройти тестування.
«Медицина вимагає безперервного процесу навчання. Дана форма післядипломної освіти сьогодні під час реформування медицини є однією з провідних. Ми приїздимо до вас і привозимо нові знання, які ви зможете застосовувати в своїй роботі», - сказала у вітальному слові Марина Долженко.
Учасники заходу були розділені на три групи, кожна з яких прослухала чотири майстер-класи. Під час кожного з майстер-класів розбиралися клінічні випадки. Учасники заходу мали можливість задавати питання та дискутувати. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: