Херсон °C

Каховська РДА спрямувала вільні кошти на медицину

Новости » Здоровье
0
Каховська РДА спрямувала вільні кошти на медицину13 липня відбулося позачергове засідання колегіїї на якому розглянуто питання, що стосується внесення змін до головного бюджетного документу району. Засідання відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Вакулич за участі керуючого справами районної ради Володимира Любака. У роботі колегії взяли участь представники медичних закладів району та відділу освіти райдержадміністрації.
Начальник фінансовго управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук запропонувала загалу пропозиції по внесенню змін до фінансового документа, які  викликані передачею міжбюджетних трансфертів з інших місцевих та державного бюджетів а також розподілом додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та  запропонувала розглянути проект відповідного рішення.
Запропонаваним проектом рішення дохідна частина загального фонду районного бюджету збільшується на на 1 840,1 тис.грн. це кошти що надійшли із державного та деяких місцевих бюджетів. Відповідно за рахунок зазначених трансфертів збільшується  видаткова частина районного бюджету. Завдяки прийнятому рішенню збільшуються витрати по головним розпорядникам коштів-райдержадміністрації, відділу освіти та фінуправлінню РДА., це кошти іншої субвенції, яка спрямовується бюджетам сільських рад як повернення коштів на фінансування дошкільної освіти та клубних закладів, на функціонування КРПО, капітальний ремонт в дитячій поліклініці, збільшення капітальних видатків по ЗОШ  на проведення капітального ремонту у приміщеннях Любимівської ЗОШ–ДНЗ № 1 та Семенівського НВК «ЗОШ–ПНЗ». 
Також даним проектом передбачено спрямування частини нерозподіленого вільного залишку коштів в сумі 1 959,8 тис.грн. та запропоновано до розгляду розподіл додаткового фінансового ресурсу районного бюджету у вигляді вільного залишку.  За ці кошти планується придбання кювезу для новонароджених дітей, апарату ШВЛ для реанімаційного відділення та апарату УЗД, придбання комп’ютерної техніки для впровадження програми «Електронна охорона здоров’я»), співфінансування проведення капітального ремонту приміщень  закладів соціальної сфери,  а також на фінансування заходів районних програм розвитку фізичної культури та спорту та «Діти Каховщини» тощо.
Окрім цього за зверненням управління соціального захисту населення районної державної адміністрації запропоновано перерозподілити бюджетні призначення, фінансування яких передбачено за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення програм соціального захисту населення без зміни загального обсягу фінансування. Зміни стосуються субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та енергоносіїв.
А за зверненням відділу освіти районної державної адміністрації до проекту включено зміну цільового призначення залишку невикористаної освітньої субвенції за 2016 рік в обсязі 494,1 тис.грн. на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази, оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання.
Жваве обговорення викликало усне звернення від керівництва центральної районної лікарні про збільшення коштів на потреби лікарні для придбання медичного обладнання у зв’язку із підвищенням їх вартості. Але в результаті  обговорення колегіально прийнято рішення схвалити проект змін до показників районного бюджету на 2017 рік без внесення озвучених змін та підготувати і подати відповідні матеріали районній раді для подальшого розгляду та затвердження на сесії. Але питання придбання необхідного медобладнання не залишиться поза увагою районної влади. Головному лікарю ЦРЛ рекомендовано після детального вивчення цінової політики визначити потребу в коштах та звернутися до фінансового управління райдержадміністрації для подальшого вирішення питання.
За інформацією сайту Херсонської ОДА.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: