Херсон °C

У Новотроїцькому районі радились лікарі

Новости » Здоровье
0
У Новотроїцькому районі радились лікаріСьогодні на базі Новотроїцької центральної райлікарні відбулася робоча зустріч голів райдержадміністрацій, райрад та головних лікарів центральних районних лікарень Новотроїцького, Генічеського та Іванівського районів з питання функціонування госпітального округу.
У ході заходу керівники районів обговорили можливі шляхи впровадження медичної реформи, шляхом якісного підбору кадрів та належного матеріально-технічного оснащення лікарень.
Крім того, під час зустрічі головний лікар районної лікарні Наталя Ракша ознайомила присутніх з медичним персоналом та роботою хірургічного, пологового, дитячого, гінекологічного, терапевтичного відділень, баклабораторії, центром переливання крові тощо та розповіла про плани на найближчий час, а саме: проведення реконструкції приміщення пологового відділення для подальшого переведення туди дитячого відділення із створенням окремих палат, облаштування соляної кімнати і створення хоспісу.
На закінчення заходу присутні домовилися зібратися на засіданні госпітальної ради, де і висловити свої пропозиції і напрацювання з приводу функціонування округу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: