Херсон °C

В Олешках робили експрес-тести на ВІЛ

Новости » Здоровье
0
В Олешках робили експрес-тести на ВІЛВ Олешках працювала мобільна амбулаторія із проходження медичного обстеження на ВІЛ - інфекцію за допомогою швидких тестів.
У Олешківському районі відповідно з плановою діяльністю довгострокового проекту "Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної, психологічної та соціальної підтримки населенню» на території міста Олешки 01 серпня 2017 року працювала мобільна амбулаторія ОБФ «Мангуст» (медичний працівник та психолог Олена Никоненко).
Традиційно розпочали роботу з клієнтами Олешківського районного відділу з питань пробації. На базі мобільної амбулаторії надавалася безкоштовна медична допомога, діагностика, інформування, лікування та психологічна підтримка уразливим верствам населення Олешківського району. 
В цей день 8 осіб з групи ризику, мешканців Олешківського району, отримали доступ до проходження медичного обстеження на ВІЛ - інфекцію за допомогою швидких тестів. Усі учасники, які в цей день звернулися до Мобільної амбулаторії, отримали кваліфіковану консультацію, презервативи та інформаційні матеріали.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: