Херсон °C

Депутати Херсонської обласної ради підтримали виділення коштів на лікування громадян

Новости » Здоровье
0
Депутати Херсонської обласної ради підтримали виділення коштів на лікування громадянСьогодні в Херсонській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці. Депутати розглянули декілька десятків питань порядку денного, серед яких зміни до бюджету області та питання соціальної допомоги. Було прийнято багато важливих рішень та розглянуто звернення керівників організацій та громадян.
Так, члени комісії прийняли рішення звернутися до комісії з питань бюджету та фінансів з проханням виділити 71 тисячу гривень на потреби Херсонської обласної клінічної лікарні. За ці кошти медики мають придбати пластини для лікування учасника бойових дій Павла Безсмертного.
Також, депутати обласної ради підтримали некомерційне соціальне підприємство «Оберіг» в розрізі виділення додаткових коштів на збільшення поточних витрат. Це – організація, яка допомагає сім’ям загиблих учасників бойових дій. Як розповіла її керівник Світлана Цибульська, останні декілька років вони існували на спонсорські гроші. «Оберіг» відправляє дітей з Херсона і області на відпочинок на море і за кордон. Але на сьогодні ситуація з фінансами критична, тому керівник просить 54 тисячі гривень.
Депутати сформували пропозицію, згідно з якої фінансування треба передбачити в програмі, яку розгляне комісії з питань бюджету та фінансів .
Крім того, було розглянуто звернення Херсонської обласної благодійної організації «Золоте серце». Метою організації є об’єднання батьків дітей з обмеженими можливостями для взаємної допомоги в лікуванні, вихованні, реабілітації та соціалізації дітей. Депутати також рекомендували комісії з питань бюджету та фінансів передбачити фінансування в розмірі 50 тисяч гривень.
Також, депутати комісії розглянули кілька десятків депутатських звернень з доданими документами про виділення коштів на лікування громадян. Особи, які потребують лікування, отримають матеріальну допомогу в розмірі від 3 до 20 тисяч гривень.
За інформацією сайту Херсонської облради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: