Херсон °C

Обласні депутати виділили кошти на лікування мешканців Херсонщини

Новости » Здоровье
0
Обласні депутати виділили кошти на лікування мешканців ХерсонщиниСьогодні в Херсонській обласній раді відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я та здорового способу життя. Під час роботи комісії депутати розглянули безліч життєво важливих для Херсонщини питань.
Серед них – виділення субвенції на лікування жителів Херсонщини і процес витрати коштів. Депутати вирішили взяти на контроль фінансування потреб громадян з важкими захворюваннями. Виділяти гроші будуть максимально оперативно, щоб не допустити летальних випадків. Обласній державній адміністрації було запропоновано передбачити витрати на забезпечення перитонеального діалізу для людей з гострою нирковою недостатністю.
Крім того, члени комісії підтримали виділення коштів на оплату праці співробітникам комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Витрати структури закриті на найближчі два місяці.
Комісія розглянула і можливість виділення коштів на медичне обладнання, в тому числі – придбання електрокардіостимуляторів для комунального закладу «Обласний кардіологічний диспансер». Депутати вирішили направити лист на департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації з проханням передбачити додаткове джерело фінансування.
Також депутати підтримали прийняття рішення про передачу в оперативне управління цілісного майнового комплексу аптеки № 139 за адресою вулиця Миру, 43 комунальному закладу «Бериславський медичної коледж» Херсонської обласної ради.
Розглянуті були і звернення громадян щодо якості надання медичної допомоги в лікувальних закладах, ряд скарг і інцидентів. Порядок денний було опрацьовано оперативно і продуктивно.
За інформацією сайту Херсонської обласної ради.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: