Херсон °C

На Херсонщині дітей оздоровлювали з порушеннями

Новости » Здоровье
0
У серпні поточного року спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводилися планові перевірки у закладах оздоровлення Голопристанського та Скадовського районів Херсонської області, в ході яких було виявлено порушення  вимог законодавства про захист прав споживачів.
Під час перевірки одного із дитячих оздоровчих закладів у м. Скадовськ спеціалісти управління захисту споживачів встановили порушення вимог ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів» та ст.30 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», а саме: у наданому для інспектування зразку путівки (документу, згідно з яким здійснюється прийом дитини до оздоровчого закладу та який засвідчує право дитини на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку, умови перебування в такому закладі і визначає вартість та перелік послуг з оздоровлення та відпочинку для однієї дитини в конкретному закладі) інформація про умови надання послуг була зазначена не у повному обсязі, а відомості про умови та вартість трансферу не вказувалися взагалі. Інформація у путівці була викладена російською мовою, що суперечить вимогам законодавства про мовну політику в Україні.
 За результатами планової перевірки до господарюючого суб’єкта застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені ст.23 Закону України «Про захист прав споживачів», штраф у сумі 10,6 тис. гривень.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: