Херсон °C

Херсонщина ділиться медичним досвідом з іншими областями

Новости » Здоровье
0
Херсонщина ділиться медичним досвідом з іншими областямиКерівництво Хмельницької області звернулось до херсонців з проханням поділитися досвідом нашої області у сфері реформування системи охорони здоров’я та запровадження інноваційних методик.
Сьогодні відбулася зустріч керівництва нашої області з делегацією з Хмельниччини, яку очолює голова Хмельницької облради Микола Загородній.
У заході взяв участь заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк, який у своєму вітальному слові висловив надію на тісну співпрацю з колегами не тільки у медичній галузі.
Директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко провів для гостей презентацію обласної програми «Електронна медицина», що діє за принципом обов’язковості, невідкладності та доступності надання медичної допомоги.
Нагадаємо, що на Херсонщині «Центром розвитку місцевого самоврядування», що діє за підтримки Програми «U-LEAD» з Європи розроблена пілотна програма медичного обслуговуваяння, що докорінно змінює існуючу організацію охорони здоров’я. З допомогою електронних карток, що будуть як у лікарів, так і у пацієнтів, будь-яка людина зможе, не виходячи з дому, викликати швидку допомогу, проконсультуватися чи записатися на прийом до лікаря, який матиме доступ до електронної історії хвороби кожного пацієнта.
За інформацією сайту Херсонської обласної ради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: