Херсон °C

Витрати благодійних медичних внесків стануть прозорими для громади

Новости » Здоровье
0
Витрати благодійних медичних внесків стануть прозорими для громадиДля вирішення ситуації в області з благодійними медичними фондами, коли з пацієнтів брали благодійні внески на потреби лікарень, які викликали у них нарікання на непрозорість цих фондів, було видано розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 грудня 2016 року № 1019 «Про врегулювання питання надходження коштів, які добровільно передані фізичними, юридичними особами (громадськими організаціями) до бюджетних установ». За інформацією наданою закладами охорони здоров’я, договори про співпрацю з фондами та громадськими об’єднаннями розірвані.
Обласними закладами, які співпрацювали з благодійними фондами, відкрито спеціальні рахунки «Сум за дорученням» в Державній казначейській службі України у Херсонської області, організовано порядок роботи бухгалтерських служб та видано накази стосовно забезпечення отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від фізичних, юридичних осіб (громадських об’єднань) відповідно до вимог чинного законодавства.
Як повідомляє Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації заклади охорони здоров'я здійснюють оприлюднення позабюджетних надходжень та їх використання на власних WEB-сайтах. На сьогодні створюється рубрика на офіційному сайті Департаменту для висвітлення зазначеної інформації.
Cтаном на 01 вересня 2017 року по обласних закладах охорони здоров'я, які раніше співпрацювали з благодійними фондами, надходження добровільно переданих коштів на спеціальні рахунки становлять 14872,6 тис. грн та використовується на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, продукти харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, на предмети, матеріали, обладнання, соціальне забезпечення та інші видатки.
У зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом загального фонду та з метою покращення матеріально-технічної бази, кошти від благодійних внесків спрямовуються на придбання медичного обладнання та проведення капітальних ремонтів приміщень.
За інформацією сайту Херсонської ОДА.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: