Херсон °C

Дитячій лікарні залишать кошти від реалізації списаних основних засобів

Новости » Здоровье
0
Комунальному закладу «Херсонська дитяча клінічна лікарня» Херсонської обласної ради дозволено залишити у бюджеті свого закладу кошти, отримані від реалізації списаних основних засобів. Таке рішення ухвалили члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів, розглянувши відповідне звернення головного лікаря.
Нагадаємо, рішенням ХІV сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 08 вересня 2017 року № 570 «Про надання дозволу на списання непридатного до експлуатації майна» комунальному закладу «Херсонська дитяча клінічна лікарня» Херсонської обласної ради надано дозвіл на списання шляхом ліквідації непридатних до експлуатації 6 автотранспортних засобів. Пунктом 4 зазначеного рішення визначено, що кошти, отримані від реалізації сировини, повинні бути перераховані до обласного бюджету.
Як повідомила головний лікар Інна Холодняк, кошти лікарні потрібні для вирішення нагальних проблем, які виникли у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом. А саме, для відновлення наявного автопарку: закупівлі акумуляторів, автомобільних шин на зимовий період та придбанні необхідного медичного обладнання.
Питання можливо вирішити шляхом внесення змін до вищезазначеного рішення сесії Херсонської обласної ради. З чим і погодилися члени бюджетної комісії. Відповідне питання буде винесено на чергову сесію.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: