Херсон °C

Реформуємося: у лікарів допомоги зараз не знайдеш

Новости » Здоровье
0
Медична реформа, яка запроваджується в країні з початку року іноді спантеличує пересічних мешканців. Так, зателефонувавши до швидкої допомоги, Ви не завжди зможете отримати медичну допомогу. Випадок, який стався сьогодні в місті Херсон, просто шокує. Маленький хлопчик (3,5 роки) отримав вдома побутову травму (розсік лоба), мати зателефонувала до швидкої. І там, відповідь була наступною:
- Ми не такі виклики зараз не виїзджаємо, їдьте до дитячої обласної лікарні, нехай вас огляне хірург.
Робити нема чого - батьки попросили допомоги в сусідів, взяли авто і поїхали. Після довгих блукань кабінетами дитячої обласної лікарні, хлопчик таки потрапив до хірурга, який в свою чергу теж відповів:
- Треба зашивати, але я не буду. Їдьте до лікарні за місцем проживання - до ХБК. Ми можемо приймати пацієнтів тільки тоді, якщо ХБК не може впоратися, і то, тільки з направленням лікаря!
Повідомимо одразу - хлопчик здоровий і неушкоджений, лікарі в ХБК зробили свою справу добре і без жодних нарікань, у батьків до них претензій немає. Однак час, який вони затратили викликаючи швидку та "штовхаючись" в чергах обласної дитячої лікарні міг стати вирішальним для дитини! 
Прізвищ та імен родини ми свідомо не вказуємо, однак стежачи за повідомленнями ЗМІ не тільки в Херсоні, а й в Україні загалом можна зробити тільки один висновок: реформа в медицині почалася зовсім не з покращення для звичайних пацієнтів. Так, нагадаємо, в Каховській поліклініці чоловік помер прямо на порозі, так і не отримавши допомоги від лікарів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: