Херсон °C

День відкритих дверей в обласному онкодиспансері

Новости » Здоровье
0
Цього тижня в комунальному закладі Херсонської обласної ради «Херсонському обласного онкологічному диспансері» відбувся День відкритих дверей під гаслом «Раннє виявлення хвороби рятує життя!». Поліклініка Херсонського обласного онкологічного диспансеру 5 лютого працювала у дві зміни з 8:00 до 17:00, аби кожний бажаючий зміг отримати консультацію онколога без направлення лікаря.
Також цього дня з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку в закладі пройшов брифінг, під час якого фахівці в сфері «Онкологія» розповіли про завдання і заходи щодо протиракової боротьби.
На території Херсонської області регіональної програми з онкології немає, тому завдання і заходи щодо протиракової боротьби внесено до програми соціально-економічного розвитку області. Крім того, розроблено проект регіональної стратегії розвитку Херсонської області на 2018-2020 роки, в якому передбачено розвиток онкологічної допомоги і забезпечення онкодиспасеру сучасним обладнанням для діагностики та променевої терапії, а також онкологічними препаратами.
Також у 2018 році в області продовжиться реалізація програми «Наближення якісної діагностики до населення області». Перші виїзди бригади онкологів до населених пунктів області заплановані вже на березень. Програма виїзної онкологічної допомоги, крім оглядів фахівців, включає швидкі та надійні онкотести для виявлення 12 видів раку.
Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, проект впроваджується за ініціативи голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, починаючи з травня 2017 року. Протягом усього періоду дії програми охоплено 14 районів Херсонської області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: