Херсон °C

Сезонна алергія: поради від фахівців Держпродспоживслужби

Новости » Здоровье
0
Людина з алергією радіє весні тільки до того моменту, поки не починає чхати і хлюпати носом. Як повідомляють спеціалісти обласного управління Держпродспоживслужби, існує кілька правил, дотримуючись яких ви зможете мінімізувати дію алергенів.
Перш за все, зробіть генеральне прибирання. Напевно, за зиму в куточках і щілинах вашої квартири накопичилося багато пилу, тому потрібно все як слід прибрати і провітрити. Дуже важливо і далі підтримувати чистоту в будинку. І не забувайте вдягати маску під час прибирання, щоб пил не потрапляв у дихальні шляхи і не провокував алергічні реакції.
Весна – гарний привід поміняти своє спальне приладдя. Існують подушки і матраци, виготовлені зі спеціальної тканини, яка перешкоджає розмноженню пилових кліщів. Крім того, якщо є можливість, замініть килими на більш легке покриття, яке ви зможете часто провітрювати і чистити.
Періть одяг при максимально високій температурі, на яку розрахована ваша пральна машина.
Намагайтеся підтримувати чистоту повітря в приміщеннях. В автівці краще використовувати кондиціонер для очищення повітря замість звичайного провітрювання – разом з повітрям з вулиці в машину можуть потрапити і алергени. У будинку можна використовувати спеціальний осушувач повітря. Він перешкоджає підвищенню вологості, яка є сприятливим середовищем для зростання бактерій.
Тримайтеся подалі від курців. Якщо ж ви самі є рабом цієї шкідливої звички, ні в якому разі не паліть у будинку та в приміщеннях, де недостатня циркуляція повітря, а краще взагалі утримайтеся від куріння.
Якщо у вас вдома є тварини, не пускайте їх в свою спальню. Нехай у вас буде своя "безпечна” зона.
Дотримання цих порад допоможе вам не тільки послабити алергічні симптоми, але і зміцнити здоров’я.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: