Херсон °C

Молоде покоління Херсона за безпеку на дорозі

Новости » Здоровье
0
16 травня в херсонській гімназії № 6 відбулася гра-квест юних інспекторів руху «Молоде покоління Херсона за безпеку на дорозі», організована управлінням освіти міської ради. Розвиваючий захід мав на меті повторення і краще засвоєння правил дорожнього руху, дорожніх знаків, навичок безпечної поведінки на дорозі. Про це повідомляє Департамент охорони здоровя Херсонської ОДА.
«Щороку навесні ми проводимо змагання юних інспекторів дорожнього руху. Цього року – це квест, на якому діти покажуть не тільки свої здібності, а й знання правил дорожнього руху» - зазначила, відкриваючи захід, головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності Тетяна Кошелюк.
У грі брали участь переможці районних змагань: команди школярів гімназій №1 і №6, загальноосвітніх шкіл № 18 і № 41, спеціалізованих шкіл №52 і № 57. Кожна з команд відповідно до маршрутного листа виконувала завдання на шести станціях. Школярі мали впізнати і назвати дорожні знаки, відтворити рух на дорозі відповідно до вказівок регулювальника, захистити тематичний плакат, тощо.
На одній із станцій вміння школярів надавати першу домедичну допомогу після ДТП оцінювали фахівці Херсонського обласного центру громадського здоров’я: завідуюча відділенням санології Ольга Джугостран та інструктор санітарної освіти Олександр Свистович. Діти повинні були показати, як вони вміють робити просту перев’язку «рукавичку» і знерухомити руку фіксуючою пов’язкою до тулуба «косинка». Правильне виконання завдань приносило бали команді, а неправильне – поглиблення знань, бо медичні працівники, виправляючи помилки, демонстрували правильні варіанти перев’язок.
Окрім виконання завдань, школярі ЗОШ № 18 талановито зіграли у власній музичній виставі «Уроки життя», учні гімназії №1 зірвали гучні оплески показовим виступом «Дорожня абетка», а мюзикл команди «Стоп машина» гімназії № 6 нагадав усім правила дорожнього руху.
Захід закінчився врученням капітанам усіх команд подарунків від спонсорів: обласної громадської організації «Допоможемо дітям» і Національної поліції. Фінальну крапку поставили діти, влаштувавши веселий і яскравий тематичний флешмоб.

Молоде покоління Херсона за безпеку на дорозі

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: