Херсон °C

Учасники Форуму Мережі вільних місцевих політиків відвідають заклади охорони здоров'я

Новости » Здоровье
0
У Херсоні триває XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків на тему: «Медичні послуги на рівні громади».
Під час відкриття Форуму його учасники відповіли на запитання журналістів.
Учасникам Форуму мають виступити місцеві політики з 15 регіонів країни, депутати місцевих рад, голови громад, службовці виконавчих органів влади, журналісти та громадські діячі.
Як зазначила пані Беате Апельт, керівник представництва Фонду Науманна в Україні, подібний Форум – це додаткова можливість як для молодих політиків так і для активістів долучитися до прийняття рішень на місцевому рівні.
- Для нас цього річ Херсон – це чудове місце аби детально обговорити медичну реформу на місцях. Наша головна мета – підтримати ініціативи місцевого самоврядування там, де люди хочуть реалізувати свої права. Кожного року Форум обирає тематику засідань. Сьогодні це медична реформа – те, що в Україні на часі.
У процесі Форуму його учасники не лише заслухають виступи лікарів, а й побувають на місцях надання первої медичної допомоги.
- Ми покажемо нашим гостям Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заклад охорони здоровя у Даріївці та приклад співпраці з медичними працівниками в Музиківській громаді, - розповів директор Департаменту охорони здоров‘я Херсонської ОДА Віктор Короленко. – Досвід втілення реформи на місцях, в області у нас набагато більший, ніж в самому обласному центрі. На жаль саме в Херсоні реформа посувається дуже повільно.
За словами Віктора Короленка, на сьогодні в обласному центрі ще не підписано жодної декларації з лікарем. Адже в лікарнях просто немає потрібної техніки – закупівля комп’ютерів та обладнання залежить від прийнятого рішення на сесії міської ради. А депутати ні виносити рішення на розгляд, ні збиратися на сесію не поспішають – останній раз засідання перенесли на 5 червня.
- Усього в області вже підписано 54 тисячі декларацій, - підкреслив Віктор Короленко. – Лідери – це громади, Білозерський та Каланчацький райони.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: