Херсон °C

Відкриття пришкільних таборів у Новотроїцькому районі фахівці Держпродспоживслужби не погодили

Новости » Здоровье
0
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області вживаються організаційні заходи для забезпечення ефективного оздоровлення і повноцінного відпочинку дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь в організованих колективах. Про це йдеться на сайті  управління. Згідно із заявленою дислокацією, в області 443 заклади оздоровлення та відпочинку, серед них: 30 – позаміські, 4 – санаторного типу, 1 – дитячий центр, 408 таборів з денним перебуванням.
Фахівці управлінь Держпродспоживслужби в Херсонській області взяли участь у роботі комісій та проведенні позапланових перевірок закладів оздоровлення та відпочинку.
Всього з початку підготовки до оздоровчої кампанії фахівцями перевірено 406 таборів з денним перебуванням, 19 – позаміських закладів оздоровлення та 1 дитячий заклад оздоровлення санаторного типу.
З них 402 табори з денним перебуванням та 1 позаміський дитячий заклад оздоровлення санаторного типу отримали акти за формою 318/о. Не погоджено функціонування 4 пришкільним таборам у Новотроїцькому районі через  позитивні результати лабораторних досліджень, а саме: змивів з об’єктів середовища, а також 19 позаміським закладам оздоровлення – у зв’язку з відсутністю даних про проходження медичного огляду та гігієнічного навчання персоналу, не укомплектованістю закладів медичними працівниками, не забезпеченістю проведення профілактичних дезінфекційних, дератизаційних заходів, невизначеністю постачальників харчової продукції, тощо. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: