Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

У Каланчацькому районі перевіряють літні табори

Новости » Здоровье
0

У Каланчацькому районі перевіряють літні табориЗа повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, розпочато перевірки закладів оздоровлення для дітей та дорослих у районі.

Спеціалістами Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відповідно до Законів України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та згідно із заявою суб’єкта господарювання проведено перевірку дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт».

Літній оздоровчий табір «Дивосвіт» розташований в екологічно чистій місцевості, на мальовничому березі Джарилгацької затоки Чорного моря, в селі Роздольне Каланчацького району. Оточений чудовим парком, заснованим наприкінці XVIII століття. Крони дерев захищають територію табору від прямих сонячних променів і створюють приємну прохолоду навіть у сильну спеку.

На території літнього табору «Дивосвіт», загальною площею у 2,5 га, розташовані одноповерхові корпуси із затишними кімнатами, простора їдальня, футбольне поле, ігрова та спортивні зали, кінозал, бібліотека, концертний майданчик та сцена. На території закладу обладнано плавальний скімерний басейн розміром 10х10 м, також є пляж на відстані 200 м.

Проектна потужність закладу розрахована на 200 дітей у 4 зміни. Заклад у повному обсязі укомплектований обслуговуючим персоналом, медичним працівником. Харчування дітей буде здійснюватися у їдальні закладу. Обладнано власний харчоблок. Харчоблок цілодобово забезпечений холодною та гарячою проточною водою, необхідним технологічним та холодильним обладнанням, інвентарем, вентиляцією та повним набором виробничих та складських приміщень.

Дитячий комплекс «Дивосвіт» надає збалансоване 5-ти разове харчування. Тут створені умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення кожної дитини.

За результатами обстеження складено довідку щодо додержання суб’єктом господарювання вимог у сфері санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Акт приймання дитячого оздоровчого табору за ф. 318/о буде погоджено після отримання звітів лабораторних досліджень питної води та змивів з об’єктів середовища.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: