Херсон °C

МОЗ дає поради людям, які живуть у зоні впливу викидів заводу «Кримський Титан»

Новости » Здоровье
0

МОЗ дає поради людям, які живуть у зоні впливу викидів заводу «Кримський Титан»Разом з Міністерством інформаційної політики України і Міністерством охорони здоров'я України був розроблений буклет з порадами для людей з населених пунктів у зоні впливу викидів заводу "Кримський Титан".

«Найближчим часом розповюдимо буклети на півдні Херсонщини. Якщо ваші родичі, друзі, знайомі у Каланчацькому чи Чаплинському районах Херсонської області або ж в окупованому Криму - поділіться із ними цими порадами уже зараз!», - йдеться у повідомленні на сайті МОЗ.

На КПВВ «Чаплинка» та «Каланчак» цілодобово чергують бригади екстреної медичної допомоги. Лікаріоглядатимуть всіх громадян, які заходитимуть на підконтрольну Україні територію з окупованого Криму. Пропуск на територію півострова Крим на цих КПВВ призупинено. КПВВ «Чонгар» працює у штатному режимі.

Якщо людям буде необхідна спеціалізована медична допомога, їх направлятимуть до найближчих відповідних медичних закладів на підконтрольній території. Проходження КПВВ громадянами України з окупованого півострову, які постраждали від хімічного отруєння, буде оформлятися у пришвидшеному порядку.

Для екстреної допомоги телефонуйте 101 та 103.

Консультації можна отримати за телефонами +38 (0552) 26 26 43 та +38 (067) 348 77 27 в управліннях державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Також докладнішу інформацію можно отримати на сайті https://goo.gl/hoj9Ht

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: