Херсон °C

У Білозерському районі знову виявили фальсифікат вершкового масла

Новости » Здоровье
0
Наразі у Білозерському районі триває робота щодо подальшого виявлення та вилучення з обігу молочних продуктів, які не відповідають параметрам безпечності, а також вироблених з використанням жирів та білків немолочного походження, будь-яких стабілізаторів, які не внесені до маркування. 
Так, з вересня і по 8 листопада поточного року обстежено 40 об’єктів, які займаються обігом харчових продуктів – інформує обласне управління Держпродспоживслужби. При цьому, 1,2 кг фальсифікату масла солодковершкового селянського 73% виявлено на одному об’єкті (виробник ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область, Барський район, с. Бар), яке власник магазину повернув постачальнику.
Фахівцями Білозерського районного управління постійно доводиться до відома суб’єктів господарювання (операторів ринку) інформація стосовно наявності фальсифікованих харчових продуктів, надається їх перелік та практичні рекомендації щодо закупівлі харчових продуктів у виробників, які зареєстровані в державному реєстрі та мають експлуатаційний дозвіл.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: