Херсон °C

У Високопільському районі зросла кількість хворих на кір школярів

Новости » Здоровье
0
Про це йдеться на сайті обласного управління Держпродспоживслужби. Кількість хворих поки що не вказують, однак лікарі радять дорослим та дітям вакцинацію. Зазначається лише, що епідеміологічна ситуації з захворюванням на кір серед учнів Високопільського району загострилась.
Тож, Високопільське районне управління Держпродспоживслужби інформує: єдиним надійним способом запобігти захворюванню на кір, а також попередити розвиток тяжких ускладнень є активна імунізація. Щороку у світі, завдяки щепленням, вдається зберегти понад 2,5 млн дитячих життів. Дитину слід захистити від інфекцій до того, як вона почне активно контактувати з іншими дітьми у дитячому садочку або на дитячому майданчику. Головна мета проведення масового щеплення — створити колективний імунітет (не менше 95% щеплених дітей) з метою захисту не лише однієї конкретної людини, а всього населення, аби повністю встановити контроль над інфекцією.
Щеплення проти кору в Україні відповідно до Календаря щеплень проводяться у віці 12 місяців та 6 років. Якщо дитина не отримала першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, то батькам з дітьми віком від одного до дев’яти років необхідно звернутися до медичної установи та отримати безоплатне щеплення якомога швидше. Тим дітям, яким скоро виповнюється 1 рік або 6 років, важливо зробити щеплення за Календарем щеплень. Вакцинуватися рекомендується також і дорослим, які не мали щеплення проти кору.
У випадку контакту з хворим кором, протягом 21 дня необхідно пильнувати за своїм здоров’ям, обмежити поїздки, відвідування родини, знайомих, особливо з маленькими дітьми. Бажано також зробити щеплення. Щепленням підлягають особи віком до 30 років, якщо не хворіли на кір і не були щеплені, — протягом перших 72 годин після контакту з хворим.
Якщо Ви хочете вберегти себе та свою дитину від захворювання кором, не нехтуйте профілактичними щепленнями та завітайте до свого дільничного лікаря.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: