Херсон °C

У Херсоні різко зросла захворюваність на ГРВІ

Новости » Здоровье
0

У Херсоні різко зросла захворюваність на ГРВІУ місті Херсоні спостерігається ускладнення епідемічної ситуації серед населення щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Протягом минулого тижня (з 07.12 – по 13.12.2018 включно) зареєстровано 1748 випадків ГРВІ. Серед дітей виявлено 1420 випадки, що становить 80,3 % від усіх захворювань. Госпіталізовано 30 хворих, у тому числі 26 дітей.

Слід зазначити, що рішення про призупинення навчального процесу приймають шкільні колективи спільно з Управлінням освіти Херсонської міської ради. Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ.

Херсонське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській областіповідомляє, що у період загострення епідеміологічної ситуації важливо:

посилити дезінфекційний режим у приміщеннях;

забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря;

проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат;

не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання.

Крім того, необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей.

Такі рекомендації стосуються як навчальних закладів, так і підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, де працюють люди.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: