Херсон °C

Телемедицину в Херсонській області поки що не тестуватимуть

Новости » Здоровье
0
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у селекторній нараді з питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості на чолі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Під час онлайн-засідання було обґрунтовано важливість запровадження телемедицини в рамках ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи медицини на селі. Лікарі сільської місцевості зможуть в онлайн-режимі передавати дані про здоров’я своїх пацієнтів фаховим лікарям з вузькопрофільних питань, що перебувають в обласному центрі, та отримувати швидку якісну консультацію щодо діагнозу чи лікування чотирьох найпоширеніших в Україні типів захворювань: серцево-судинних, бронхіальної астми, цукрового діабету й дерматології.
Тестування телемедицини розпочнеться у п’яти областях: Кіровоградській, Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській та Полтавській.
Наприкінці селекторної наради Геннадій Зубко дав розпорядження очільникам обласних державних адміністрацій тримати на контролі перебіг будівництва та введення в експлуатацію сільських амбулаторій.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: