Херсон °C

У Новотроїцькому районі зафіксували сказ у домашнього кота

Новости » Здоровье
0
23 січня  відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новотроїцькій РДА, на якому розглядалися питання підтвердження випадку сказу у домашнього кота, на приватному подвір’ї однієї із мешканок села с.Чумацький шлях Чумацькошляхівської сільської ради та накладення карантинних обмежень.
Відповідний патологічний матеріал від трупа тварини було відправлено до Херсонської регіональної державної лабораторії ДПСС, де було підтверджено сказ. На даний час проводиться антирабічне лікування жінці, яка покусала скажена тварина, заходи згідно плану щодо ліквідації сказу тварин та недопущення його розповсюдження на території с.Чумацький шлях.
Також, на засіданні вирішено питання щодо організації заходів для добування лисиць, протягом 2019 року з метою контролю ефективності проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Новотроїцького району. Затверджено склад груп та відповідальних осіб, до складу яких входять мисливці та спеціалісти Держпродспоживслужби, які безпосередньо будуть задіяні в кампанії по добуванню лисиць, та відбору і доставки проб біоматеріалу.
На даний час на території мисливських угідь Новотроїцького району проводиться активна кампанія по добуванню лисиць для подальшого контролю ефективності проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: