Херсон °C

Ризик поліомієліту зберігається

Новости » Здоровье
0

Низький відсоток імунізації по Україні вже призвів до спалаху кору і людських жертв, що прогнозувалося лікарями задовго до зростання захворюваності. На часі дифтерія: з січня по вересень включно зафіксовано 2 випадки дифтерії по Україні, протягом жовтня – 18 випадків. Про це повідомляє ХОЦГЗ.

Крім цього, досі зберігається ризик поліомієліту. За словами головного експерта з педіатрії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Карчевич на Херсонщині лише 69,9% дітей до 1 року щеплені від поліомієліту. Станом на 1 жовтня в області є 5771 доза вакцини від поліомієліту. Деякі райони області недооцінюють ризик поліомієліту і не виконують плани імунізації. Так, у Верхньорогачицькому районі щеплено 23,9% дітей до 1 року, в Чаплинському – 39,7%, у Великоолександрівському – 43%, в Каховському районі діти старші 1 року від поліомієліту не щепляться взагалі.

Поліомієліт є важкою інфекційною хворобою, яка може привести до смерті, вражає нервову та дихальну систему, може викликати параліч і не лікується.

Ліків від поліомієліту не існує! Єдиний захист - вакцинація!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: