Херсон °C

На Херсонщині жодного щеплення не мають 2% серед дітей шкільного віку

Новости » Здоровье
0

Після епідемії кору в Україні, що не обійшлась без летальних випадків, довіра до лікарів зросла. Тому при появі перших випадків дифтерії вакцинація значно активізувалася. За інформацією Департаменту охорони здорвя Херсонської ОДА, всього за 2 місяці в області зробили щеплення проти дифтерії та правця 48 тисяч дорослих. У 2019 році проти дифтерії та правця в області вакциновано 102 311 дорослих, що складає 95,1% від запланованого обсягу (показник по Україні за 11 місяців 73,3%).

Зменшилась кількість відмовників від вакцинації: серед дітей шкільного віку жодного щеплення не мають всього 2%!

Проте необхідність комунікаційної роботи з населенням щодо імунізації, активних дій медичних працівників та представників влади зберігається, адже відсотки виконання інших показників вакцинації дещо гірші. В області залишається значна кількість дітей віком до 2 років життя, які не мають усіх необхідних щеплень згідно з Національним календарем профілактичних щеплень.

На Херсонщині є можливості досягнути омріяного колективного імунітету, адже ми маємо запас усіх імунобіологічних препаратів. За рахунок коштів Державного бюджету у 2019 році отримано імунобіологічних препаратів на загальну суму 9 321,407 тис. грн, що на 2 689,724 тис. грн більше, ніж у 2018 році.

На жаль, досі є злісні відмовники, які недооцінюють серйозність перебігу вакцинокерованих інфекційних хвороб, і через релігійні чи особисті переконання наражають своїх дітей на ризик важкої хвороби, що може призвести до інвалідності або навіть до смерті.

Вакцини стимулюють власну імунну систему організму людини до захисту від інфекцій. На сьогоднішній день альтернатив вакцинації немає.

Щеплення рятує, а не вбиває, тому батьківські побоювання та перестороги зайві!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: