Херсон °C

У Каховському водосховищі забруднена вода - мешканців Іванівського району попередили

Новости » Здоровье
0
У зв’язку із виявленням перевищення забруднюючих речовин у Каховському водосховищі (діазинон та хлорпірифос (пестициди) на території Апостолівської міської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області рекомендує жителям та закладам громадського харчування Іванівського району, які отримують дніпровську воду від Іванівського міжрайонного управління водного господарства (смт Іванівка, села Українське, Новосеменівка, Нововасилівка), не використовувати цю воду в якості питної, для приготування їжі та напоїв до отримання інформації про її безпечність за результатами лабораторних досліджень.
Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства рекомендовано невідкладно звернутися до акредитованої лабораторії для проведення відбору та досліджень води в місці водозабору та в розподільчій мережі на вміст вказаних забруднюючих речовин.
Слід зазначити, що жителі інших населених пунктів Херсонської області централізовано отримують питну воду з підземних джерел водопостачання.
Сайт Апостолівської ОТГ поки що повідомляє про припинення занять у дитсадках та школах, закладах культури на території громади. Виявляти джерела забруднення води буде, згідно офіційної інформації, Нікопольська місцева прокуратура, відбір та аналіз поверхневих вод в точках забору води буде продовжено.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: