Херсон °C

У Магдалинівці відкрили нову лікарську амбулаторію

Новости » Здоровье
0
У селі Магдалинівка Чаплинської ОТГ відкрили новозбудований корпус лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Про це у соцмережі інформує Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України. Понад 2 тисячі жителів сіл Магдалинівка, Андріївка, Павлівка, Червона Поляна, Кучерявоволодимирівка та Новий Гай відтепер отримуватимуть доступні та якісні медичні послуги.
Місцеві жителі навіть не мріяли, що колись матимуть у сільській місцевості настільки сучасні послуги в комфортних умовах.
Кваліфікований медичний персонал, наявність потрібних медпрепаратів. За медпослугами тепер не потрібно їхати в райцентр, що особливо важливо для людей у віці, сімей з маленькими дітьми. Така можливість, аби максимально наблизити якісні послуги до людей, з’явилася завдяки реформі децентралізації, - зазначає голова ОТГ Олексій Фаустов. У сучасній будівлі є реєстратура, два кабінети сімейного лікаря, маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурна, стерилізаційна, кімната для персоналу, зала очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини, підсобні та туалетні кімнати.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: