Херсон °C

У м.Херсон відновлено звичайний порядок госпіталізації пацієнтів у заклади охорони здоров’я

Новости » Здоровье
0

У м.Херсон  відновлено звичайний порядок госпіталізації пацієнтів у заклади охорони здоров’яПро це повідомив Директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної Віктор Короленко

«У зв’язку із виявленням спалаху захворювання на COVID-19 у пацієнтів та медичних працівників в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського» з 05 серпня 2020 року було припинено прийом дорослих, дітей, вагітних, роділь та породіль. Робота міського центру серця продовжувалась у звичному режимі. Всього у закладі захворіло - 20 медичних працівників та 5 пацієнтів.

Пацієнтам, які на час оголошення карантину знаходилися на стаціонарному лікуванні, було забезпечено лікування. Їх виписка здійснювалась рішенням консиліуму при наявності негативного результату ПЛР та ІФА обстежень.
Під час карантину проводилось планове обстеження працівників закладу, а також осіб, які контактували з ними та пацієнтами, хворими на COVID-19.
Всього проведено обстежень методом ПЛР - 2983; методом ІФА обстежено – 2188 осіб.
Для забезпечення комплексу протиепідемічних заходів було проведено три обробки території та будівель ДСНС, проводилась постійна обробка приміщень працівниками закладу.
З метою формування бригад для поновлення функціонування роботи закладу у звичайному режимі 24-26 серпня 2020 року працівники лікарні обстежені методами ПЛР та ІФА.
Стосовно зазначеного випадку Департаментом здоров’я ХОДА проведено службове розслідування, після якого зроблені відповідні висновки про поліпшення роботи, щодо виявлення хворих на COVID-19 у всіх закладах охорони здоров’я області.
Сьогодні, після візиту до КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», мною підписано наказ про відновлення звичайного порядку госпіталізації пацієнтів у заклади охорони здоров’я м. Херсона з 26 серпня 2020 року»- повідомив В.М. Короленко.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: