Херсон °C

Як підготуватися до ПЛР-тесту

Новости » Здоровье
0

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) — основний тест, який виявляє наявність коронавірусу на ранній стадії захворювання. Для тесту у людини беруть мазок з носа або горла. Матеріал для дослідження відбирають медичні працівники або представники мобільних медичних бригад. Вони обов’язково повинні бути у засобах індивідуального захисту.

Щоб результати були достовірними, найкраще здавати ПЛР-тест вранці.

Рекомендації перед аналізом:

§за 6 годин до тесту — не використовуйте спреї чи таблетки для горла;

§за 3-4 години до тесту — не жуйте гумку, цукерки, не їжте, не пийте, не полоскайте горло, не чистить зуби та не куріть.

Рішення про необхідність здачі ПЛР-тесту приймає лікар, з яким хвора людина уклала декларацію. Він проводить опитування щодо симптомів, що з’явилися у пацієнта, можливих контактів з людьми, у яких лабораторно підтверджена коронавірусна хвороба, і за необхідності направляє для забору матеріалу мобільну медичну бригаду.

Не варто самостійно без направлення лікаря і з симптомами захворювання звертатися до медичного закладу для тестування, адже ви можете поширити вірус. Залишайтеся вдома, подзвоніть своєму сімейному лікарю та виконуйте його інструкції.

У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте "швидку” за номером 103.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: