Херсон °C

Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» має всі умови для надання реабілітаційної допомоги

Новости » Здоровье
0

Коли ви долаєте хворобу вдома чи виписуєтеся з лікарні після стаціонарного лікування, то не завжди відчуваєте у собі сили, що повні енергії і готові повністю поринути у робочі будні. Саме для цього й існує реабілітація організму.

Відділення амбулаторно-медичної реабілітації поліклініки №2 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» має всі умови для надання реабілітаційної допомоги пацієнтам, у тому числі і таким, які перенесли COVID-19. З цією метою додатково розроблено програму реабілітаційних заходів із пріоритетом відновлення дихальної системий толерантності до фізичних навантажень. У відділенні є нова фізіотерапевтична апаратура, зал ЛФК, кисневі коктейлі, масаж.

З гордістю про відділення амбулаторно-медичної реабілітації поліклініки №2 КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» розповідає його завідувач Завгородня Лариса Миколаївна:

Коли ми говоримо про відновлення та реабілітацію організму після хвороби, то перш за все звертаємо увагу на їх якість. Адже після видужання залишаються симптоми втоми, часом помітні побічні ефекти. Спектр послуг спрямований на виконання реабілітаційних функцій різноманітний: електротерапія з різними видами струму, високотонова і магнітотерапія, світлолікування (у тому числі лазеротерапія); ультразвукова, киснева терапія та інше.

Відділення останнім часом працює за двома новими сучасними напрямками. Один з них – пресотерапія або лімфодренажний масаж. Цей метод лікування ефективно справляється з набряками і венозною недостатністю і навіть коригує фігуру. Вже після перших процедур наші пацієнти відчувають зменшення втоми, інтенсивності набряків (післяопераційних, посттравматичних). Загалом пресотерапія нормалізує приплив крові до м’язів і шкіри, що позитивно впливає на загальний зовнішній вигляд.

У відділенні амбулаторно-медичної реабілітації багато уваги приділяється лікуванню людей, які страждають від захворювань опорно-рухового апарату. Тут стає в нагоді карбокситерапія. Цей метод лікування ще називають «газовими ін’єкціями»: під впливом вуглекислого газу покращується кровообіг, розширюються кровоносні судини, насичуються киснем тканини, послаблюється больовий синдром, усуваються функціональні зміни опорно-рухового апарату. Карбокситерапію можна з впевненістю назвати натуральним й екологічним методом лікування.

Для отримання додаткової інформації щодо надання вказаних послуг просимо звертатися за адресою: м.Херсон, вул.Тираспольска 62, відділення амбулаторно-медичної реабілітації поліклініки №2 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша», ІІ поверх, кабінет 218, тел.(0552) 22-64-93. Допомога надається жителям м.Херсона. Будьте здорові!

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: