Херсон °C

У Присиваській громаді з'явився новий автомобіль швидкої допомоги

Новости » Здоровье
0
Григорівський пункт постійного базування Чаплинської підстанції Каховської станції КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради 20 вересня отримав новий сучасний автомобіль швидкої допомоги на базі "Фольксваген Крафтер". Про це йдеться на сайті Присиваської громади.
Ключі від авто водіям бригад екстреної медичної допомоги особисто вручив директор КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Херсонської обласної ради Бовкун Юрій Вікторович.
Також Юрій Вікторович ознайомив присутніх з комплектацією автомобіля. Так, зокрема, він обладнаний дефібрилятор­кардіомонітором з ритмом та записувачем показників пацієнта, електрокардіографом з функцією дистанційної передачі ЕКГ, кисневими балонами, монітором тиску крові, устаткуванням для ін'єкцій, пристроями для перенесення пацієнтів та засобами траспортної імобілізації: різними видами шин і вакуумним матрацом.
Такий облаштований належним чином автомобіль дасть змогу медикам швидше і якісніше надавати екстрену допомогу, швидше доїхати до віддалених сіл, до місця, де чекає хворий, і надати належну допомогу.
Нагадаємо, Григорівський пункт було відкрито в жовтні 2015 року. На сьогодні в цьому закладі працює 10 осіб, з них 3 фельдшери, 1 медична сестра та 2 молодші медичні сестри. За час роботи пункту було надано допомогу близько 8 тисяч разів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: