Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Фахівці з Херсонської обласної лікарні відвідали з’їзд асоціації нейрохірургів в Одесі

Новости » Здоровье
0
Лікарі відділення нейрохірургії КНП «Херсонської обласної клінічної лікарні» ХОР приділяють значну увагу безперервному професійному розвитку та постійному підвищенню власної кваліфікації, особисто відвідуючи, не тільки українські, а й закордонні конференції, курси, стажування.
Так, делегація лікарів відділення Нейрохірургії, на чолі з Леонтьєвим Олексієм Юрійовичем відвідали VII з’їзд асоціації нейрохірургів, 16-18 вересня у Одесі. На заході були присутні провідні нейрохірурги України, Європи та світу включно з президентом Європейської асоціації нейрохірургів. Про це йдеться на сторінці лікарні у соцмережі.
Делегація херсонських лікарів виступила із 5 доповідями. Усні доповіді були присвячені методиці мініінвазивної хірургії хребта. Це сучасна методика, яка дозволяє провести операцію із мінімальною травматизацією м’яких тканин, значно зменшити ризики ускладнень та досягнути найкращих результатів для одужання пацієнта.
Презентації лікарів присвячені наступним темам: «Післяопераційна компресійно-ішемічна нейропатія променевого нерва зліва»; «Первинний абсцес гіпофізу: клінічний випадок та огляд літератури».
Лікарі нейрохірургічного відділення КНП «Херсонської обласної клінічної лікарні» ХОР проводять більше 50 операцій на рік із використанням найефективніших сучасних методик мініінвазивної хірургії хребта, єдині на півдні України. Такий значний доробок дає змогу не тільки презентувати свої досягнення на конференціях Європейського рівня, а й оформити патент на дану методику.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: