Херсон °C

Херсонщина на другій сходинці по захворюваності на Covid-19 в країні

Новости » Здоровье
0
У закладах охорони здоров’я Херсонської області наразі зайнято 72% ліжок. Про це під час щоденного брифінгу в Херсонській облдержадміністрації повідомивзаступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко.
- З важким ступенем перебігу коронавірусної хвороби зараз на Херсонщині 91 особа, ще 57 людей знаходяться на ШВЛ. За останню добу щепилося понад 7 тисяч жителів. Ми закликаємо усіх, хто досі не вакцинувався, скористатися офіційною інформацією, знайти найближчий центр вакцинації та отримати щеплення від коронавірусної хвороби.
Також Микола Якименко повідомив про те, що в Херсонській та Дніпропетровській областях для лабораторних центрів буде перерозподілено 4,1 млн.грн. для закупівлі ПЛР-систем. Крім цього, депутати Верховної Ради України прийняли Закон щодо кримінальної відповідальності за підробку документів про профілактичні щеплення. Так, якщо вину злочинця доведуть – за підробку документа про щеплення можна отримати до 3 років позбавлення волі. Чиновник закликав усіх мешканців Херсонщини віддати належне медичним працівникам та не нехтувати карантинними нормами.
- Наші медики працюють на межі своїх сил. Скупчення людей у червоній зоні - це такий самий злочин, як і інші, адже на небезпеку наражаються люди. Зрозумійте це і не гребуйте карантинними нормами. Сьогодні ми вже не перші по захворюваності в країні. Херсонщина на другій сходинці. Але це не означає, що ми побороли недуг, ми лише стабілізували ситуацію. І треба ще дуже багато працювати, аби вийти з червоної карантинної зони. Це за умови того, що жителі області будуть активно вакцинуватися, - підкреслив Микола Якименко.
Також, за офіційним повідомленням Херсонської ОДА, за останню добу від пневмонії та Covid-19 померло 30 людей, одужали 346.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: