Херсон °C

Дмитро Бутрій: «Рішення про вакцинацію може врятувати не тільки ваше життя»

Новости » Здоровье
0
Ситуація із захворюваністю на COVID-19 поки що лишається на Херсонщині загрозливою. Досі діють обмеження «червоної» карантинної зони. Лікарі дають поки що лише невеличкі прогнози на майбутнє: захворюваність має спадати і Херсонська область має вийти з «червоної зони». Головна умова такого розвитку подій – масова вакцинація громадян.
На це звертає увагурадник голови Херсонської області ради Дмитро Бутрій.
- Звичайно, ми вже чуємо від медичної спільноти про те, що минули великі загрози третьої хвилі COVID-19. Однак, це не значить, що необхідно нехтувати звичайними правилами (маю на увазі маску та дистанцію) та відмовлятися від вакцинації.
Наразі в Херсоні відкрили ще один Центр масової вакцинації. Він знаходиться в одному з найбільших мікрорайонів міста Таврійському, і працює у торговому центрі «Таврія В». Нагадую всім мешканцям міста та області, що щепитися можна у будь-який момент, вакцини є в наявності навіть у найвіддаленішому селі, у кожній громаді. Вакцинація дає вам гарантію – якщо ви захворієте, то хвороба пройде легше, нанесе меншу шкоду вашому організму і не забере ваше життя. Задумайтеся, це не просто слова! За кожним зверненням медиків, за кожною цифрою статистики про COVID-19 стоїть чиєсь життя!
Зараз лише в одній лікарні Тропіних у Херсоні перебуває 216 людей, які хворі на COVID-19. З них кисень отримують майже 200!!! Це шокуюча цифра, якщо мова йде тільки про один лікувальний заклад. Лікарі, медичні сестри, весь персонал закладів охорони здоров’я працює не покладаючи рук, у кілька змін, тільки для того, аби врятувати життя.
Поважаймо один одного у ситуації, коли Ваше рішення про вакцинацію чи дотримання правил може врятувати не лише Вас, а й рідних та близьких людей
, - впевнений Дмитро Стефанович.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: