Херсон °C

На Херсонщині більше 40 людей знаходяться на апаратах ШВЛ

Новости » Здоровье
0
У Херсонській ОДА відбувся брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області. Про ситуацію з коронавірусною хворобою розповів заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко:
- Протягом вихідних було зафіксовано 140 нових випадків захворювання на коронавірус. У медичних закладах області на лікуванні знаходяться 844 особи, 41 особа на ШВЛ. На Херсонщині вже використано більше 600 тисяч доз вакцин. Наразі в медичних закладах області наявні такі ліки: актемра - 339 флаконів, ремдисивір - 441 одиниць, біовен-моно - 717 одиниць. Наголошую, що ці ліки є тільки в ковідних лікарнях. Цими вихідними я перевірив роботу центрів вакцинації та пунктів щеплення від COVID-19 у Бериславському, Каховському та Херсонському районах. На жаль не в усіх громадах вакцинація проходить у належній формі. Тому звертаюсь до всіх мешканців області! У світі шириться новий штамм коронавірусної хвороби, і в Європі вже зафіксовані випадки. Єдине, що радить світова спільнота - це продовжувати темпи вакцинації! Будь ласка вакцинуйтесь, бережіть себе та своїх близьких! Не забувайте про карантинні обмеження!
За минулу добу на Херсонщині 64 людини захворіли на коронавірус. Серед них 5 дітей. Також було зафіксовано 4 летальні випадки від COVID-19. Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: