Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

У Тропінці знов працює дитяче відділення

Новости » Здоровье
0
Лікарня Тропіних повертає до звичайного режиму роботи дитяче відділення, яке майже три місяці працювало з хворими на COVID-19. За цей час, як зазначає завідувачка відділення, лікар-педіатр вищої категорії, Людмила Богатчук, було проліковано 197 пацієнтів, багато з яких мали тяжкий перебіг коронавірусної хвороби.
Після проведеної повної дезінфекції, вже з 6 грудня відділення почало приймати перших маленьких пацієнтів. Наразі проходять лікування 15 дітей із соматичною патологією, – розповідає завідувачка.
Втім, за словами фахівця, враховуючи ризик нових хвиль пандемії, дитяче відділення, як і низка інших, які відновили планову роботу, залишається в готовності знову приймати хворих на ковід, якщо буде потреба.
Дитяче відділення надає спеціалізовану лікувальну та діагностичну допомогу дітям до 18 років з захворюваннями верхніх та нижніх дихальних шляхів, нирок та сечовивідних шляхів, гастропатологією, алергічними проявами, захворюваннями періода новонародженості, а також ургентною патологією.
З діагностичною метою у відділенні використовуються загальні клінічні та біохімічні дослідження, а також інструментальні та апаратні методи обстеження – рентгенівські дослідження, ультразвукові, в тому числі з доплерографією, ФГДС, НСГ, ЕЕГ, ЕКГ.
У разі необхідності для консультацій залучаються фахівці вузьких спеціальностей: хірург, отоларинголог, невролог, ендокринолог, офтальмолог.
Розташоване відділення в окремій двоповерховій будівлі на території лікарні. Розраховане на 35 ліжок. Всі палати у відділенні двомісні, комфортні та теплі.
Госпіталізація дітей у відділення здійснюється за електронним направленням, яке можна отримати у сімейного лікаря або педіатра, з яким укладено декларацію про спостереження та лікування вашої дитини.
Наші досвідчені та уважні лікарі, а також чуйний сестринський персонал бажають вашим дітям міцного здоров'я та завжди готові допомогти!
Телефони відділення: (0552) 49-40-69 – завідувачка відділення Людмила Богатчук, (0552) 22-50-25 – пост медичної сестри.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: