Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Хвиля захворюваності на штамм «Омікрон» чекає на херсонців у лютому

Новости » Здоровье
0
Головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич повідомив про зростання показників захворюваності на COVID-19:
- Вважаю необхідним інформувати спільноту Херсонщини про стале зростання захворюваності на COVID-19, показник захворюваності досяг 114 на 100 тис. жителів за останні 14 діб, при цьому тижневе його зростання прискорилось до 40% за останній тиждень. В Україні спостерігається аналогічна тенденція, в деяких областях зростання захворюваності досягає 100% за тиждень. Прогнозні показники на поточний тиждень - 180-220 випадків на добу по області та до 15000-16000 по Україні. На жаль, поширення чергового штаму "Омікрон", його висока заразність та досвід інших країн світу де він став домінуючим, дозволяє нам прогнозувати подальше значне зростання кількості інфікованих. Пікові показники захворюваності в Херсонській області без сумнівів перевищать 1000 випадків на добу у лютому 2022 року, при цьому питома вага дітей серед захворілих підніметься до 15-20%. Прошу кожну розумну людину сьогодні переглянути свої поведінкові звички з точки зору зниження ризику інфікування - уникайте місць масового скупчення людей, відвідуйте магазини лише за потреби, дотримуйтесь правил соціального дістанціювання та маскового режиму. Шановні керівники підприємств та установ максимально перегляньте з цих позицій організацію роботи ваших працівників, можливо переведіть когось з них на дистанційну роботу, це до речі, також знизить навантаження і на громадський транспорт. Шановні керівники закладів освіти - незважаючи на інформацію про достатньо непогані показники дотримання у ваших закладах вимог відповідних розпорядчих документів, прошу вас розглянути питання про разведення у часі початку занять в різних класах (так це не зручно, але значно обмежить контакти учнів під час перерви між уроками).
І окремо для кожного - вакцинуйтесь! Якщо ви вже вакцинувались, подбайте про своїх близьких, допоможіть це зробити літнім людям, особам з хронічними захворюваннями, бо саме вони є основною групою ризику важкого перебігу та смертності від коронавірусної хвороби!
Всім здоров'я та виважених дій!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: