Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Рівень госпіталізації пацієнтів з COVID-19 на Херсонщині не має загрозливої ​​динаміки

Новости » Здоровье
0
Про гостру респіраторну хворобу, викликану COVID-19, пише головний санітарний лікар Херсонщини - Юрій Ромаскевич.
- За минулу добу виявлено 441 новий випадок інфікування, 63 особи подолали недугу, 6 померлих. Показник захворюваності перевищив 550 на 100 тисяч мешканців за останні 14 днів, щотижневий приріст понад 60%. Хоча офіційного підтвердження про циркуляцію штаму "Омікрон" із референс лабораторії ми не маємо, особливості клінічного перебігу та характер захворюваності дозволяють стверджувати про превалювання цього штаму на Херсонщині. Прогнозовані показники на цей тиждень - кількість хворих в області перевищить 1000 випадків на добу, в Україні 45000. На жаль, значно зростає кількість хворих серед дітей, питома вага яких досягла 15-20%. Що ще раз підтверджує правильність прийнятого обласною комісією ТЕБ та НС про переведення шкіл на дистанційне навчання. Зростає серед них і кількість госпіталізованих. У зв'язку з цим окреме прохання до батьків - дистанційне навчання не передбачає відвідування ТРЦ та інших місць для розваг та дозвілля!
Із позитиву - незважаючи на високі показники захворюваності, рівень госпіталізації не має загрозливої ​​динаміки. Можна з упевненістю сказати, що підготовленого ліжкового фонду та кисневих потужностей буде достатньо принаймні для цієї хвилі. Невисокі темпи зростання госпіталізації, менш тяжкий перебіг та нижчий рівень смертності обумовлені насамперед нехай і недостатнім для формування так званого колективного імунітету, але відносно високою кількістю вакцинованих. Як і раніше їх частка серед госпіталізованих не перевищує 10%, клінічний перебіг зазвичай легкий, а то й взагалі безсимптомний. Тому наступне важливе посилання - ВАКЦИНУЙТЕСЯ!
Пік захворюваності на область пройде 10-15 лютого, кількість інфікованих на добу може досягати 1,5-2 тисячі осіб. Для своєчасного встановлення діагнозу та призначення лікування переконливо прошу за наявності симптомів ГРВІ – ВИмагайте у свого сімейного лікаря проходження тесту на антиген, тести у них є та їх надійність досить висока!
Усім доброго ранку, успіхів і гарних звісток!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: