Херсон °C

Последние новости

09:47
Обираємо собачий корм
09:25
Гуманітарний центр Православної Церкви України херсонської єпархії у м.Херсон «Джерело життя» продовжує надавати допомогу
09:24
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
06:26
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:38
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:30
За минулу добу через обстріли окупантів на Херсонщині загинула одна людина, двоє отримали поранення
10:07
Російські окупанти 54 рази обстріляли територію Херсонщини
16:34
У Херсоні розпочато подачу електропостачання. Повноцінне відновлення займе декілька днів
16:30
У Херсоні електропостачання подали до головної каналізаційної насосної станції та очисних споруд
16:26
Херсонські комунальні підприємства отримали техніку від Міжнародного Комітета Червоного Хреста
Больше новостей

Вирішується доля херсонців, котрі потребують хоспісної допомоги

Новости » Здоровье
0
Цілий всплеск реакції в соцмережі викликали публікації про закриття та ліквідацію Хоспісу. Ця лікарня підпорядкована Херсонській обласній раді. І влада на майбутньому засіданні сесії хоче запропонувати депутатам реорганізацію медичного закладу.  З постановкою питання не згодна голова правління в Фонді громади міста Херсона "Захист" Лариса Польська. Саме публікація пані Лариси, щодо ліквідації Хоспісу викликала безліч обговорень у Фейсбук.
«Ініціатори ліквідації ХОСПІСУ від влади, більша частина яких далекі від медицини, не розуміють, що ліквідувати ХОСПІС не можна. Паліативну допомогу в Херсоні дійсно надає і госпіталь ветеранів, і інші лікарні. Хоспісну допомогу - тільки ХОСПІС! В Україні функціонує лише вісім хоспісів, два центри надання паліативної допомоги (Івано-Франківськ, Харків), а також понад 60 спеціалізованих паліативних відділень з сукупною кількістю усього 1500 ліжок на всю Україну. Щодо проблеми ліжкомісць, то профільне міністерство бачить вирішення цієї проблеми шляхом перепрофілювання тих чи ІНШИХ МЕДЗАКЛАДІВ У ХОСПІСИ (а не навпаки!) або спеціалізовані відділення. Якщо ви мені закинете, що. я - не фахівець, то ось вам думка фахівця - головного лікаря волинського хоспісу. На Волині навпаки займаються розвитком хоспісної допомоги. Головний лікар Бачинський стверджує: "Утворювати ліжка в складі якогось терапевтичного чи неврологічного відділення це не є вихід з ситуації. Вони не відобразять того напрямку діяльності, який забезпечує хоспісна служба. Інші вимоги". І висновок - не припустимо, щоб в країні, яка бореться за європейські цінності, людина, яка помирає, яка страждає від болю, не могла спокійно піти в кращий світ», - йдеться у дописі Лариси Польської.
Обласна влада заспокоює медичних працівників та клієнтів Хоспісу. Голова - Олександр Самойленко повідомив у сюжеті Суспільного.Херсон про те, що ліквідовувати заклад ніхто не збирається. Його просто реорганізують, і переведуть хворих та лікарів до госпіталю ветеранів війни, що розташований на проспекті Ушакова в Херсоні. Детальніше у відео.


Натомість пані Польська опублікувала в соцмережі ще один допис, в якому йдеться про те, що Договір з НСЗУ вже підписано, і коштів цьогоріч херсонський Хоспіс отримає більше, ніж минулого року:
«ТРИ акценти всупереч намірам депутатського корпусу:
1.Є висновок експерта з технічного обстеження будівлі, згідно з яким вона відповідає державним будівельним нормам. Також сьогодні зранку ХОСПІС ОТРИМАВ підписаний ДОГОВІР від НСЗУ про медичне обслуговування на 2022 рік.
2.Хоспіс фінансує державний бюджет України. НСЗУ виділило на це кошти, навіть більше, ніж в 2021 році...
3.Щодо проблеми ліжкомісць, то профільне міністерство бачить вирішення цієї проблеми шляхом перепрофілювання тих чи ІНШИХ МЕДЗАКЛАДІВ У ХОСПІСИ (а не навпаки!)», - пише Лариса Польська.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: