Херсон °C

Последние новости

09:47
Обираємо собачий корм
09:25
Гуманітарний центр Православної Церкви України херсонської єпархії у м.Херсон «Джерело життя» продовжує надавати допомогу
09:24
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
06:26
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:38
У Херсоні слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом підриву російськими військовими телевізійної вежі
11:30
За минулу добу через обстріли окупантів на Херсонщині загинула одна людина, двоє отримали поранення
10:07
Російські окупанти 54 рази обстріляли територію Херсонщини
16:34
У Херсоні розпочато подачу електропостачання. Повноцінне відновлення займе декілька днів
16:30
У Херсоні електропостачання подали до головної каналізаційної насосної станції та очисних споруд
16:26
Херсонські комунальні підприємства отримали техніку від Міжнародного Комітета Червоного Хреста
Больше новостей

Голова Херсонської облради Олександр Самойленко про реорганізацію ХОСПІСу: «Ми ведемо мову не про конвеєр смерті!»

Новости » Здоровье
0
Сьогодні під час засідання сесії Херсонської обласної ради депутати досить довго обговорювали вирішення питання про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Обласна лікарня «Хоспіс» Херсонської обласної ради шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» Херсонської обласної ради.
- Зради ніякої немає, заклад приєднується до більшого і кращого. Пацієнти можуть розраховувати на кращу допомогу, - відзначив у своєму виступі голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. - У нас є люди, які потребують особливого догляду. Ще раз наголошую - про закриття не йдеться взагалі. Ті люди, які потребують особливого піклування зараз знаходяться у будівлі дуже старій. У нас є міцний заклад - госпіталь ветеранів війни. Там все облаштовано, є і ліжка, і матраси спеціальні. Всім працівникам ХОСПІСу буде запропоновано перейти до нового закладу. На мене йдуть інформаційні атаки, бо директора і головного бухгалтера на роботу в госпіталь не запрошують. А ми повинні думати в першу чергу про людей, які доживають свій вік. 
У депутатській залі натомість розпочалися обговорення.
- При всій повазі до колег, але у нас чомусь враховують рішення тільки комунальної та бюджетної депутатських комісій. Мені прикро, що думка комісії з охорони здоров'я нікого не цікавить. З працівниками ХОСПІСу ніхто не розмовляв по цій темі. Медичні питання у віданні медичної комісії. А коли нам кажуть, що все вже вирішено...це просто прикро, - відзначила депутатка Світлана Межерицька. 
Ще пані депутатка зазначила, що незручність при спільній роботі ХОСПІСу та госпіталю складуть катафалки на проспекті Ушакова в Херсоні (адже якби там не було, та ритуальний траспорт частий гість медичного закладу на кшталт ХОСПІСу). На це вона отримала відповідь від голови обласної ради Олександра Самойленка:
- Колеги, давайте думати про комфорт людей, які перебувають в ХОСПІС, а не про те, чи буде зручно водіям! Ми ж не про конвеєр смерті тут ведемо мову!
Пропозицій від депутатів було багато, а обговорення тривали досить довго. З усіх пропозицій підтримку в депутатів знайшла лише одна - працівникам ХОСПІСу запропонують роботу в госпіталі, це буде передбачено у штатному розкладі госпіталю інвалідів та ветеранів війни (директор закладу Валерій Тимошенко). 
Тож, проєкт рішення депутати підтримали в кількості 37 голосів саме з вищезгаданою пропозицією. Під час самого голосування Олександр Самойленко нагадав колегам: 
- Зверніть увагу та задумайтесь: кожен з нас може бути пацієнтом цього закладу.  

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: