Херсон °C

Бізнесмени заволоділи шкільними грошима

Новости » Криминал
0
У Херсонській області бізнесмени „нагрілися” більш ніж на 100 тис. грн. шкільних коштів. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області.
Співробітники відділу боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом ГУ ДФС у Херсонській області відстежили одне із підприємств області, яке стало переможцем тендеру на закупівлю кам’яного вугілля для загальноосвітньої школи м. Херсона на суму понад 100 тис. грн. бюджетних коштів.
Втім, ставши переможцями тендерних закупівель, бізнесмени не ставили за мету виконання умов угоди з придбання порівняно дешевого та якісного палива. А навпаки, почали шукати шляхи привласнення шкільних коштів. Переможці тендеру уклали угоду з неіснуючою фірмою, без наміру фактичного придбання кам’яного вугілля, та заволоділи бюджетними грошима на суму понад 100 тис. грн.
У жовтні 2014 року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: