Херсон °C

На Херсонщині борються з торгівлею людьми

Новости » Криминал
0
Міліція Херсонщини проводить постійні заходи, щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які скоюють злочини пов’язані із торгівлею людьми. Про це інформує СЗГ УМВС в Херсонській області.
Нагадуємо, що заборона торгівлі людьми передбачена низкою міжнародних та національних нормативно-правових актів.
Так, відповідальність за торгівлю людьми або здійснення іншої незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи передбачена Кримінальним кодексом України, відповідно до ст. 149 Кримінального кодексу України. Вчинення таких дій тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі до п’ятнадцяти років.
Шановні громадяни! Якщо ви маєте інформацію щодо осіб, які постраждали від проявів торгівлі людьми або яким відомі такі факти, просимо звертатися до відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними торгівлею людьми УМВС України в Херсонській області за адресою: м.Херсон, вул. Кірова, 4 або за телефонами (0552) 459059; (0552) 459126; (0552) 459072; «102».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: