Херсон °C

Металісти "спалилися"

Новости » Криминал
0
У Херсоні міліціонери на території одного з підприємств міста затримали підозрілих чоловіків. Зловмисники здійснювали «розкопки» будівельних металевих конструкцій.
Оперативно зорієнтувавшись в обставинах, міліціонери охорони виявили та затримали двох чоловіків, які здійснювали на території охоронюваного підприємства викопування залишків будівельних металевих конструкцій. Затриманими виявилися мешканець Бериславського району Херсонської області 1994 року народження та житель Херсону 1990 року народження.
Виявилося, що затримані чоловіки намагалися «розжитися» за рахунок металолому, який належить підприємству. Після викопування вони мали намір здати металеві конструкції в пункт прийому металолому і таким чином отримати гроші. До слова, затримати зловмисників вдалося завдяки небайдужому перехожому. Він, побачивши підозрілих чоловіків, які займалися незрозумілими «розкопками», попросив персонал охоронюваного ДСО об’єкта натиснути «тривожну» кнопку, щоб правоохоронці з’ясували обставини підозрілої ситуації.
На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу Комсомольского районного відділу міліції. «Металістів» для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення було передано у компетенцію відповідних правоохоронних органів. Триває слідство.
 
УДСО при УМВС України в Херсонській області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: