Херсон °C

Оперативники затримали серійних злодіїв, які грабували дачі в с. Кринки

Новости » Криминал
0
На території Цюрупинського району почастішали крадіжки з дачних кооперативів в с. Кринки.  Працівниками РВ було проведено ряд заходів для встановлення злочинців, а саме: постійно здійснювались негласні рейди, проводилось оперативне стеження, виставлено скриті патрулів на території дачних кооперативі за рахунок особистого часу працівників та вихідних днів, які принесли позитивні результати. 
В наслідок кропіткої праці та оперативного чуття працівниками РВ було встановлено осіб, що скоюють крадіжки на дачах. Так, безробітні жителі м. Нова Каховка на автомобілі приїздили до с. Кринки  де розташовані дачні кооперативи і відстежували дачі, які власники залишали без нагляду і з метою запобігання сигналу сигналізації перерізали дроти після чого через розбиті вікна, квартирки, шляхом в злому замків проникали до дачних будинків.  Злодії виносили побутову техніку, меблі, речі особистого вжитку, все що мало цінність. Все майно вивозилось на автомобілі до  м. Нова Каховка за місцем мешкання злодіїв.

Оперативники затримали серійних злодіїв, які грабували дачі в с. Кринки

 

Оперативники затримали серійних злодіїв, які грабували дачі в с. Кринки

 

Оперативники затримали серійних злодіїв, які грабували дачі в с. Кринки

 

Після отримання оперативної інформації, яка підтверджувала причетність осіб, до крадіжок, спільними зусиллями разом з працівниками прокуратури Цюрупинського району було проведено ряд обшуків за місцем мешкання злочинців та виявлено  викрадені речі потерпілих, а саме побутову техніку, меблі, садовий інвентар, речі побуту, та знаряддя злочинів, всього біля 300 найменувань речей.
Всі речі були вилучені працівниками РВ  та вивезені вантажівкою до камери схову райвідділу. В подальшому після проведення всіх необхідних слідчих дій,  речі будуть в найкоротший термін повернуті власникам. 
На даний час відносно зловмисників розпочато кримінальне провадження за ст. 185 ч.3 КК України  крадіжка чужого майна, поєднане з проникненням у житло, за вчинення якого передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 років. Ведеться слідство.
Звертаємося до власників дачних будинків, які розташовані с. Кринки і які певний час не відвідували їх, перевірте ваше майно і вразі виявлення крадіжки зверніться до Цюрупинського РВ УМВС для впізнання речей.
Шановні громадяни!
Міліція застерігає, щоб не стати жертвою дачних крадіїв потрібно:
-облаштувати вікна та двері  надійними металевими решітками;
-не залишати на території дачних ділянок сільгоспінвентар та будівельні матеріали; 
-об'єднатися з сусідами, найняти сторожа з числа місцевих жителів або встановити автономну охоронну сигналізацію; 
- не лінуйтеся провідати свою власність, створити ефект присутності господарів, і т.д.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: