Херсон °C

18-річний херсонець ошукував людей через інтернет

Новости » Криминал
0

В Херсоні затримали 18-річного хлопця, який замість запропонованоїна продажелектронної техніки відправляв покупцям книжки та сірники. Повідомляє прес-служба УМВС в Херсонській області.

Молодика затримали на виході з відділення кур'єрської пошти після того, як він відправивна адресучергової жертви буквар замість замовленого ноутбуку.

Юнак в мережі інтернет розміщував оголошення щодо термінового продажу комп'ютерів та мобільних телефонів по дуже низьким цінам. Громадяни перераховували хлопцю передоплату, а він відправляв замовлення через кур'єрську пошту. Коли замовники відкривали посилку, замість очікуваної техніки знаходили детективи, букварі або коробки зі сірниками.

-Зловмисника затримали під час спроби відправити черговий буквар замість мобільного телефону, - повідомив начальник Херсонського міського управлінняРоман Панасюк. - Наразі встановлено вже 5 потерпілих. Правоохоронці перевіряють причетність хлопця до скоєння аналогічних злочинів на території України. Відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України "Шахрайство". Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Міліція застерігає!Шахраї приваблюють жертв низькими цінами на товари. При цьому просять передплату у декілька тисяч та привласнюють ці гроші. Запам'ятайте: дешеві товари можуть бути неіснуючими, поганої якості, або взагалі ви одержите зовсім іншу річ замість оплаченої. Тож намагайтесь купувати речі лише на офіційно зареєстрованих сайтах. Уважно читайте відгуки про веб-портал. Якщо купуєте річ на сайті інтернет-оголошень, відправляйте гроші лише після того, як отримаєте товар та перевірите його.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: