Херсон °C

СБУшники на Херсонщині затримали терориста

Новости » Криминал
2

9 липня бійці відділу боротьби з тероризмом СБУ в Херсонській області на кордоні провели спецоперацію. Як повідомили очевидці, на КП «Чонгар» СБУшники виявили та затримали бойовика батальйону «Спарта», так званиних Збройних сил ДНР.

Як стало відомо редакції, затриманий проходив спеціальне навчання та підготовку на базах бойовиків в Ростовській області та Криму. За завданням терористів, бойовик мав здійснювати розвідувально-підривну та диверсійну діяльність в областях, прилеглих до зони проведення АТО.

Від редакції «ХзД» нагадуємо, що згідно з чинним законодавством (ст.ст 109, 110, 258-3, 260 КК України) за публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, розповсюдження матеріалів із гаслами до вчинення таких дій, посягання на територіальну цілісність та недоторканість України, створення непередбачених законом воєнізованих формувань і участь у терористичних організаціях, передбачено кримінальну відповідальність строком позбавлення волі до 15 років. Крім того наголошуємо, що Україна - єдина, європейська держава!!!
 

2 комментария

Жора 10 июля 2015 13:12
Україна єдина та європейська держава, питань нема. Але вона не "єдина європейська держава".
Kherson 10 июля 2015 17:19
І що, ця бидлота відсидить 15 років за катування і вбивства людей і....? Пропоную висилати з України на ПМЖ до країни інтереси якої вони захищать....(через 15 років звичайно)
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: