Херсон °C

Загублену 6-річну дівчинку знайшла поліція

Новости » Криминал
0
В одному з сіл Бериславського району загубилася 6-річна дівчинка. Про її зникнення повідомила мати. Пошуки тривали всю ніч і на світанку працівники поліції знайшли дитину на узбіччі дороги. Дівчинка спала на землі. Дитину доставили до лікарні у стані переохолодження. Зараз з дівчинкою все гаразд. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Під час розшукових заходів дізнатися у матері більш детальну інформацію про доньку не вдалося, тому що жінка була у стані алкогольного сп’яніння.
- У пошуковій операції взяли участь усі працівники Бериславського відділу поліції, працівники служби у справах дітей та небайдужі жителі села, - повідомив начальник Бериславського відділу поліції Олексій Войчек.
Дівчинка змогла пояснити, що гуляла на вулиці, а коли стемніло, то не змогла знайти дорогу додому. Коли працівники поліції прийшли до будинку, де мешкає родина дівчинки, то побачили антисанітарні умови проживання дітей (крім доньки, жінка виховує 10-річного сина). У кімнатах було холодно, брудно, не було продуктів харчування. Зважаючи на це, 10-річного хлопця забрали до лікарні, де він проходить обстеження.
Матір, яка зловживає спиртними напоями, можуть позбавити батьківських прав. Також жінці доведеться відповідати за адміністративне правопорушення за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: